Електрик спіймав величезного лосося голими руками

Житель англійського міста Ліскерд, графство Корнуолл, виловив величезного лосося голими руками і відпустив його. Про це повідомляє газета The Sun. (more…)

Continue reading

Знайдено наймертвіше місце на Землі

Група французьких учених з університету Париж-Сюд довела неможливість існування будь-яких бактерій у вулканічній долині Даллол в Ефіопії. Результати дослідження опубліковані в журналі Nature Ecology & Evolution. (more…)

Continue reading

Знайдена батьківщина найпершої людини

Вчені Інституту медичних досліджень Гарвана (Австралія) з'ясували, що предки анатомічно сучасних людей спочатку з'явилися в південній частині Африки і процвітали там 70 тисяч років. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert !. (more…)

Continue reading

Банк Росії вдарить по кредитах «до зарплати»

Банк Росії має намір посилити регулювання діяльності мікрофінансових організацій шляхом поступового зниження розміру максимальної виплати, яку можна буде вимагати від боржника. Про це в середу, 14 лютого, пише газета «КуПол». (more…)

Continue reading

Банан обікрав 59 квартир і відправився за грати

У Єкатеринбурзі суд засудив до тривалих термінів ув'язнення двох злодіїв - Георгія Хомутова і Олександра Галіуліна, відомих у кримінальних колах як Жора і Банан. Про це повідомляє видання «КуПол». (more…)

Continue reading

У Забайкаллі почалися перебої з газом

У Забайкальському краї закінчилися запаси газу і почалися перебої з постачанням палива, повідомляє «Чита.ру» з посиланням на прес-службу «Чітаоблгазу». (more…)

Continue reading

Швейцарія вирішила порозумітися з ЄС

Президент Швейцарії Доріс Лойтхард заявила, що вважає за можливе проведення загальнонаціонального референдуму про взаємини з Євросоюзом. Про це глава держави заявила в інтерв'ю газеті SonntagsBlick. (more…)

Continue reading

Ліванський таксист зґвалтував і вбив британську дипломату через коротку спідницю

Ліванський таксист Тарек Хаучі (Tarek Hawchieh) пояснив згвалтування і вбивство британської дипломатки Ребекки Дайкс (Rebecca Dykes) тим, що вважав за її привабливою через коротку спідницю. Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на джерела ....

Continue reading