Знайдено наймертвіше місце на Землі

Група французьких учених з університету Париж-Сюд довела неможливість існування будь-яких бактерій у вулканічній долині Даллол в Ефіопії. Результати дослідження опубліковані в журналі Nature Ecology & Evolution. (more…)

Continue reading

Знайдена батьківщина найпершої людини

Вчені Інституту медичних досліджень Гарвана (Австралія) з'ясували, що предки анатомічно сучасних людей спочатку з'явилися в південній частині Африки і процвітали там 70 тисяч років. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert !. (more…)

Continue reading

У найвитриваліших істот на Землі виявили унікальну речовину

Учені з американського Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл виявили набір унікальних білків, які захищають від стрімкого висихання тихохідок (водяних ведмедів) — мікроскопічних безхребетних, які належать до екстремофілів. (more…)

Continue reading
Форма носа

Розкрито несподіваний вплив клімату на тіло людини

Вчені з Університету штату Пенсільванія виявили, що форма носа в різних популяціях людини є результатом впливу кліматичних умов. Стаття дослідників опублікована в журналі PLOS Genetics. Фахівці проаналізували розміри і форму носа людей, що живуть в ....

Continue reading

В Урану знайшли троянець

Іспанські астрономи Карлос і Рауль де ла Фуенте Маркос виявили в Урану другий троянець — астероїд 2014 YX49, що знаходиться в районі точки Лагранжа L4 і орбітальному резонансі 1:1 з планетою. (more…)

Continue reading

Розкрито механізм стійкості акул до раку

Американські вчені з'ясували, чому акули рідко хворіють на рак. Для цього дослідники провели аналіз генів, які кодують важливі для імунітету білки. Результати роботи опубліковані в журналі BMC Genomics. (more…)

Continue reading