За два месяца бюджет Львовщины получил с таможни более 100 млн грн на ремонт дорог

За два месяца 2017 года в спецфонд областного бюджета Львовщины поступило 105 млн грн от перевыполнения таможенных платежей. Эти деньги потратят на ремонт автомобильных дорог общего пользования Львовской области. Об этом сообщила пресс-служба ЛОГА. (more…)

Continue reading

На Львовщине от отравления угарным газом умерли мама и сын

В Сколе на Львовщине двое людей погибли предположительно от отравления угарным газом. Их тела без признаков насильственной смерти обнаружили 16 марта, сообщает департамент по вопросам гражданской защиты ЛОГА. (more…)

Continue reading

На Львовщине незаконно предоставили в пользование почти 35,5 тыс. га охотничьих угодий

16 марта Хозяйственный суд. Киева полностью удовлетворил иск прокуратуры Львовской области относительно незаконного предоставления и использования во Львовской области охотничьих угодий площадью 35 491 тысяч га, сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области. (more…)

Continue reading

Освіта та медицина Львівщини отримали понад 80 млн грн субвенції

Львівська область отримала з державного бюджету медичну та освітню субвенції: 69,9 млн грн та 11,6 млн грн відповідно. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації. (more…)

Continue reading

Російський хакер керує “Львівською народною республікою”

Служба безпеки України займається перевіркою інтернет-пабліків. Зокрема, сторінка "Львівська народна республіка", на якій періодично з'являються вкиди провокативної інформації, керується та модерується хакером, який перебуває не на території України. (more…)

Continue reading

На ліквідацію горіння терикону Львівської вугільної компанії виділили 12 млн грн

Уряд виділив майже 12 млн грн для проведення невідкладних заходів для запобігання надзвичайній ситуації внаслідок горіння терикону ПАТ “Львівська вугільна компанія” у Сокальському районі Львівської області, повідомив Урядовий портал. (more…)

Continue reading

На Львівщині телефонний шахрай видурив у 75-річної бабусі 12 тисяч гривень та 160 доларів

Шахрай обдурив 75-річну пенсіонерку та виманив в неї 12 тисяч гривень та 160 доларів США. Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Львівській області. (more…)

Continue reading

У Львівській області рятувальники витягли з кюветів два автомобілі

У Львові рятувальники витягли з-під завалів дачного будинку безхатченкаВчора, 8 лютого, рятувальники витягнули з кюветів два автомобілі. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області. (more…)

Continue reading

Львівська залізниця запустить п’ять додаткових поїздів

Львівською залізницею курсуватимуть п’ять нових поїздів. Про це повідомили у прес-службі Львівської залізниці. (more…)

Continue reading

П’ять інвесторів хочуть будувати завод з утилізації ТПВ на Львівщині

На Львівщині завершився перший етап конкурсу з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів з утилізації ТПВ. Відтак, знайшлося 5 інвесторів, які подали 6 інвестиційних пропозицій. Про це сьогодні на брифінгу розповів голова ЛОДА Олег ....

Continue reading