Вистава у театрі "І люди, і ляльки"

Львівський театр «І люди, і ляльки» шукає керівника

У Львові розпочався відбір претендентів на заміщення вакантної посади Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки». Управління культури Львівської міської ради буде приймати документи по 9 лютого включно. (more…)

Continue reading

Львів припинили опалювати в економному режимі

Станом на 30 грудня опалення отримують усі споживачі «Львівтеплоенерго». Компанія почала подавати теплоносій у звичному режимі, перейшовши з економного. (more…)

Continue reading

Молдаванин затриманий у Львові за вбивство

Українські правоохоронці затримали на території Львова 35-річного жителя Республіки Молдова, який підозрюється у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть жертви. (more…)

Continue reading
Звіздарі

У другий день Різдва центром Львова пройде хода звіздарів

Відбуватиметься хода в рамках фестивалю «Спалах Різдвяної зірки». Загалом фестиваль триватиме 7 - 8 січня. Традиційне вертепне дійство на Різдво у Львові розпочинається у Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський Гай», де кожен відвідувач зможе ....

Continue reading

Доходи Арени Львів за 2014 рік склали 19,63 млн. гривень

Згідно з інформацією, наданою в міністерстві молоді та спорту України, в 2013 році доходи стадіону Арена Львів склали 28,04 млн. грн. Витрати - 31,98 млн грн. Тобто чистий збиток споруди становив 3,92 млн. грн. Стадіон ....

Continue reading