Швейцарія вирішила порозумітися з ЄС

Президент Швейцарії Доріс Лойтхард заявила, що вважає за можливе проведення загальнонаціонального референдуму про взаємини з Євросоюзом. Про це глава держави заявила в інтерв'ю газеті SonntagsBlick. (more…)

Continue reading

Ліванський таксист зґвалтував і вбив британську дипломату через коротку спідницю

Ліванський таксист Тарек Хаучі (Tarek Hawchieh) пояснив згвалтування і вбивство британської дипломатки Ребекки Дайкс (Rebecca Dykes) тим, що вважав за її привабливою через коротку спідницю. Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на джерела ....

Continue reading

Вашингтон створить список «поганих хлопців» з Росії

До кінця січня 2018 року адміністрація президента США Дональда Трампа представить Конгресу так звану «Кремлівську доповідь», яка буде представляти собою список високопоставлених російських чиновників і бізнесменів, наближених до влади. (more…)

Continue reading

Американці пред’явили рахунок за електрику на 284 мільярди доларів

Мешканка американського штату Пенсільванія Мері Хороманскі отримала рахунок за електрику на 284 мільярди доларів. Про це повідомляє телеканал Fox News. (more…)

Continue reading

Глава Сбербанку Росії передрік страшні наслідки від нових американських санкцій

Глава Сбербанку Росії Герман Греф заявив, що в разі введення США антиросійських санкцій в новому році «холодна війна здасться дитячою забавкою». Інтерв'ю з Грефом публікує Financial Times. (more…)

Continue reading