Учора, 30 січня, на Яворівщині відбувся попереджувальний громадський протест проти розміщення львівського сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу на території району, повідомляє ЗІК.

Протестувальники, серед яких були жителі яворівських міст, селищ, сіл, проти зведення на території Яворівського району львівського полігону твердих побутових відходів та будівництва сміттєпереробного заводу, Вони  прибули на територію колишнього підприємства ЯДГХП «Сірка». Там,  поспілкувавшись із журналістами, висловили своє бачення цієї  проблеми.

А в місті Яворові  організували збір підписів проти розміщення львівського сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу на території району.

За словами, ініціатора акції, депутата Яворівської міської ради Володимира Поставитюка, уже зібрано понад тисячіу підписів.

З розмов з яворівчанами журналіст довідався, що сьогодні, 31 січня, громада збирається в міському Народному домі Яворова, де  о 17 годині  має відбутися звіт голови Яворівської РДА Ореста Хляна.

Нагадаємо, що вчора, 30 січня, відбулися позачергові сесії Яворівських районної та міської рад, під час яких прийнято відповідні рішення стосовно звернення депутатських корпусів до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо  розміщення полігону твердих побутових відходів на території Яворівського району.

На  обох позачергових сесіях депутатські корпуси одноголосно підтримали звернення до офіційних Львова та Києва про своє категоричне «Ні» –  львівського полігону твердих побутових відходів на Яворівщині.  Однак, яворівські міські депутати додали ще й речення про те, що вони водночас  проти і зведення сміттєзаводу.

Можливість розміщення полігону ТПВ на Яворівській «Сірці» визначить робоча група


Читайте також:

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *