Жан-Клод Юнкер

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що час для скасування антиросійських санкцій ще не настав. Про це він заявив у ході спільної прес-конференції з президентом Болгарії Руменом Радевим, повідомляє New Europe.

«Ми порушували відносини між Європейським Союзом і Росією в ході переговорів. Я не думаю, що між президентом [Болгарії] і Комісією існують серйозні розбіжності, коли мова йде про санкції проти Росії. Ми взяли наші рішення, ці рішення справедливі, і коли нам буде потрібно повернутися до обговорення цього питання, ми так і зробимо. Але це поки що не настав», — заявив Юнкер.

Як пише в свою чергу The Sofia Globe, напередодні свого візиту в Брюссель болгарський лідер заявив, що не бачить користі від антиросійських санкцій, у той час як втрати від них очевидні. «Я боюся, що нова адміністрація США буде відновлювати діалог з Росією, і ЄС залишиться заручником війни санкцій», — припустив Радев.

Радев вступив на посаду президента Болгарії 22 січня. Незважаючи на те, що політичні противники неодноразово звинувачували його в проросійській орієнтації, сам Радев вже заявив, що не симпатизує Москві і послідовно виступатиме за пронатовський і проєвропейський курс.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *