За добу в зоні проведення антитерористичної операції 3 військових загинули, 24 постраждали. Про це на брифінгу у вівторок повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

“За минулу добу внаслідок бойових дій троє українських військовослужбовців загинули, 24 бійці зазнали поранень і бойових травмувань”, – сказав полковник.

За словами Мотузяника, 2 військових загинули в Авдівці, 1 – в населеному пункті Опитне, по одному військовослужбовцю отримали поранення у Новозванівці, Луганському, Верхньоторецькому і Невельскому. Решта поранених – в Авдіївці.

Полковник також озвучив уточнену інформацію про втрати за 29 січня:

“Позавчора загинули не 5, а 4 українські військовослужбовці”.

У той же час Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про ліквідацію 10-ти й поранення 25 бойовиків, які воюють із українськими військовими у промзоні Авдіївки.

Про це йдеться у повідомлені ГУР про обстановку на Донбасі станом на 31 січня.

“Найбільш загостреною залишається ситуація в районі промислової зони Авдіївка. Внаслідок ударів у відповідь сил АТО втрати противника склали: вбитими – 10 та пораненими – 25 військовослужбовців зі складу 11 окремого мотострілецького полку 1 АК (Донецьк) ЗС РФ” – сказано у повідомленні розвідників.

За їхніми даними, “суттєві втрати у підрозділах та частинах 1 АК ЗС РФ змушують командування корпусу вживати заходів, спрямованих на поповнення некомплекту особового складу”.

“Командуванням 1 АК ЗС РФ прийнято рішення, щодо прийому на службу осіб, які мають травми та каліцтва, що не заважають виконанню завдань під час бойових дій”, – заявляє ГУР.

“30 січня до Донецької клінічної лікарні імені Калініна надійшла вказівка командування російсько-окупаційних військ терміново виписати хворих військовослужбовців, які були госпіталізовані минулого тижня”, – додає відомство.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *