Львів’яни запропонували назви е-квитка: «Левчик», «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець»

Львів’яни запропонували понад 200 варіантів назв для електронного квитка, який у планують запровадити у Львові у 2018 році. Прийом пропозицій триватиме до 15 лютого, після цього оберуть найкращий варіант.

«За кілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс найкращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшло понад 200 варіантів назв. Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою ще протягом п’яти днів, до 15 лютого», – мовиться в повідомленні на офіційній сторінці проекту електронного квитка у Facebook.

Визначити найкращу назву мають наприкінці березня. Для цього після завершення прийому пропозицій триватиме обговорення з представниками громадськості, оцінка їх конкурсним комітетом і онлайн-олосування.

«Ми отримали вже понад 200 пропозицій із назвою електронного квитка. Найбільше пропозицій надійшло з назвами «Левчик», «Leo Card», «Карта Лева» і «Щасливий квиток». Але є й багато оригінальних – «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Він також додав, що надійшло дуже багато фахових пропозицій щодо зовнішнього вигляду і системи роботи квитка. «Чимало людей зацікавленні, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках», – додав Олег Береза.

Нагадаємо, 1 лютого у Львові розпочався конкурс на найкращу назву для е-квитка. Переможець конкурсу отримає приз – річний електронний квиток на весь транспорт Львова.

Запропонована назва повинна містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Вона не має асоціюватися з відомими брендами і мати негативний відтінок, а також не містити власних назв. Залишити свої пропозиції можна за посиланням або на сайті міськради.

ZAXID.NET