Звіздарі

Відбуватиметься хода в рамках фестивалю «Спалах Різдвяної зірки». Загалом фестиваль триватиме 7 – 8 січня.

Традиційне вертепне дійство на Різдво у Львові розпочинається у Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський Гай», де кожен відвідувач зможе потрапити в атмосферу давнього села, де хатки сповнені сімейним затишком, де у світлі різдвяних зірок звучить дзвінка коляда.

7 січня у рамках фестивалю у Музеї народної архітектури та побуту відбудеться програма «У колі сім’ї». Охочих запрошують стати учасниками різдвяного дійства, долучитися до продовження традицій і відсвяткувати Різдво у «Шевченківському Гаю». Відвідувачів чекають від колядування творчих колективів міста, виступи вертепів, представлення українських різдвяних звізд, зимові ігри, конкурси, а для всіх любителів снігу – гірка для катання на санчатах та ковзанку, українські забави та народні танці. Звичайно ж, – смачні пампушки і теплий чай від господаря і господині. 8 січня відбудеться святкова хода звіздарів, колядників, учасників вертепного дійства вулицями старого міста.

Традиційна хода звіздарів у Львові – відеосюжет про минулорічний захід

«Святкова хода звіздарів» пройде центральними вулицями Львова – площі Ринок у ярмарковиои площі біля Оперного театру. А на сцені біля Опери розгорнеться різдвяна програма – колядування від фольклорних колективів міста, виступи вертепів, естрадних виконавців, презентація звізд від майстрів та нагородження звіздарів.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *