Знаменитий український режисер, продюсер та кліпмейкер Максим Паперник помер у віці 48 років. На сторінці режисера у соцмережі віддані прихильники та колеги висловлюють співчуття рідним Максима.

“Сьогодні пішов наш друг, колега і чудова талановита людина…. Максим Паперник… Дякую тобі за все! Дуже любимо і сумуємо … завжди будеш в нашому серці…” – написала Тетяна Крупник.

“Шалено шкода, що пішов від нас талановитий Максим Паперник. Чудовий був чоловік. Дякую за все, що ти робив не тільки для нас, але і для всіх”, – написав Олександр Куцевалов.

Пропонуємо згадати, яким Максим був за життя. Майбутній талановитий режисер народився 17 квітня 1969 року у Києві. Він навчався в музичній школі по класу фортепіано.

Паперник закінчив з відзнакою кінематографічний факультет Київського університету театру і кіно ім. І. Карпенка-Карого, пізніше там же закінчив і театральний факультет.

Згодом Паперник почав працювати у Національній телекомпанії України.

Проте найбільше Максим відомий як відмінний кліпмейкер. Починаючи з 1997 року Паперник працював з найвідомішими українськими виконавцями, такими як Софія Ротару, Ірина Білик, Наталія Могилевська, Олександр Пономарьов та багатьма іншими.

Починаючи з 2003 року Максим Паперник знімав як телевізійні, так і ігрові фільми. Серед відомих його робіт новорічні фільми-мюзикли “Снігова королева”, “За двома зайцями”, “Дванадцять стільців”, музично-розважальне шоу “Народна зірка”, телесеріал “Недоторканні”. Останній, до слова,  так і не був показаний на телебаченні з цензурних міркувань.

Основною складовою серіалу була політична сатира. Актори пародіювали найвідоміших українських політиків – Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Юлію Тимошенко і інших. Прем’єра скандального гумористичного серіалу мала відбутися навесні 2009 року, однак цього не сталося.

https://tsn.ua/glamur/klipi-dlya-rotaru-ta-bilik-i-skandalniy-serial-biografiya-maksima-papernika-883304.html

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *