Колишній міністр праці США Томас Перес, обраний головою Національного комітету Демократичної партії (DNC), пообіцяв стати найгіршим кошмаром президента країни Дональда Трампа. Відповідну заяву політик зробив у своєму Twitter, пише The Hill.

«Називайте мене Том. І не радійте занадто сильно. @keithellison (Кейт Еллісон, конгресмен з Міннесоти — ред.) і я, а також всі демократи цієї країни стануть вашим найгіршим кошмаром», — зазначив він.

Його пост став відповіддю на запис Трампа, в якій той з іронією прокоментував призначення. «Вітаю Томаса Переса, який тільки що став головою DNC. Я дуже радий за нього і Республіканську партію», — написав глава держави у Twitter.

The Hill зазначає, що у Республіканської партії також критично відгукнулися про призначення Переса. Голова національного комітету партії Ронна Макдэниэл назвала його людиною з Вашингтона (ймовірно, натякаючи на те, що він займав міністерський пост) і підкреслила, що його вступ на посаду лише посилить розбіжності серед демократів.

Перес був обраний головою DNC 25 лютого. У своїй промові він пообіцяв зробити все можливе, щоб у Трампа був тільки один президентський термін. «Коли-небудь будуть вивчати цю епоху американської історії. Нам поставлять запитання: “Де ви були у 2017 році, коли у нас був найгірший президент в історії країни?” Ми зможемо відповісти, що Демократична партія була на чолі опору», — сказав він.

24 лютого телеканал RT повідомив, що в Демократичній партії розробили план усунення Трампа від влади. Стратегію придумав активіст Девід Брок. Головий із пропонованих заходів — критика всіх помилок глави держави. Демократи мають намір пильно спостерігати за президентом і його сім’єю, подавати позови про зловживання ним службовим становищем. Крім того, планується заборонити американському лідерові давати інтерв’ю по телефону і зобов’язати особисто відповідати на всі питання.

Місце глави Нацкомітету звільнилося після того, як в ході президентської кампанії сайт WikiLeaks оприлюднив електронну переписку Демократичної партії. На тлі скандалу у відставку пішли головний виконавчий директор комітету Емі Дейси і його голова Деббі Вассерман-Шульц.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *