У Забайкальському краї закінчилися запаси газу і почалися перебої з постачанням палива, повідомляє «Чита.ру» з посиланням на прес-службу «Чітаоблгазу».

«Дійсно, у нас зараз затримки поставок газу. Пов’язано це із залізницею. Працюємо з коліс. Приходить газ в регіон, ми відразу його розвозимо. Запасу газу в Забайкаллі зараз немає », – розповів представник організації.

Він пояснив, що зараз «Чітаоблгаз» працює в збиток: починаючи з квітня, закупівельна ціна на газ зросла майже в два рази.

До редакції «Ленты.ру» також звернулися самі жителі міста. За їх словами, вже кілька днів в багатоквартирних будинках відсутній газ: постачальник відповідає, що «газу немає і не передбачається», і радить купити електроплити. «Невідомо, коли будуть відновлені поставки. На дверях під’їздів висять оголошення, що газопостачання будинків призупинено. Ситуація нагадує 90-ті », – йдеться в листі.

За даними «Чіти.ру», аналогічна ситуація склалася в Іркутську, Ангарську і Бурятії. Відзначається, що проблему вирішує крайове міністерство територіального розвитку.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *