У Єкатеринбурзі суд засудив до тривалих термінів ув’язнення двох злодіїв – Георгія Хомутова і Олександра Галіуліна, відомих у кримінальних колах як Жора і Банан. Про це повідомляє видання «КуПол».

Чоловіки зробили в цілому 68 крадіжок з квартир на території Свердловської області, завдавши потерпілим збитків в розмірі семи мільйонів рублів. За даними поліції, 59 крадіжок було скоєно обвинуваченими разом в період з червня 2014 по червень 2015 року. Ще дев’ять квартир Хомутов обчистив самостійно.

Жертвами злодіїв ставали в основному власники квартир на перших поверхах житлових будинків. Жора і Банан проникали всередину, зламуючи вікна викруткою. При цьому вони користувалися рукавичками, щоб не залишати доказів. Видобуток зловмисники зберігали в квартирі на вулиці Черняховського в Єкатеринбурзі, що належить одному з них. Вкрадене майно згодом збували через ломбарди і приватних скупників.

За підсумками судового процесу Хомутов отримав дев’ять років колонії загального режиму, його подільник – 12 років у в’язниці суворого режиму.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *