Станом на 30 грудня опалення отримують усі споживачі «Львівтеплоенерго». Компанія почала подавати теплоносій у звичному режимі, перейшовши з економного.

«Львівтеплоенерго» розпочало подавати енергоносій у звичному режимі, переставши по економному. Це пов’язано з пониженням температури зовнішнього повітря. Про це газеті Молода Галичина повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на 30 грудня опалення отримують усі споживачі підприємства. Подачу тепла здійснюють до всіх установ освіти, до всіх закладів охорони здоров’я та до всіх житлових будинків.

«Робота об’єктів теплопостачання залежить від температури зовнішнього повітря. Нещодавно, через підвищення температури, об’єкти теплопостачання працювали в економному режимі. Це дозволило зменшити споживання газу і економити кошти нашим споживачам. Сьогодні ж всі котельні, ЦТП працюють у звичному режимі, щоб забезпечити подачу теплоносія відповідної температури до будинків», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго»

відзначимо, на обслуговуванні у ЛМКП «Львівтеплоенерго» є 165 установ освіти, 50 установ охорони здоров’я та 1627 житлових будинків.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *