Xiaomi визнала застарілими та припинила підтримку низки телефонів. Про це повідомляє видання Fonearena.

Китайська корпорація розширила список EOS (End of Support, закінчення підтримки), додавши кілька популярних пристроїв. До застарілих девайсів потрапили телефони та планшети Redmi K20, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7S, Redmi 7, Redmi Y3, Mi Pad 4 Plus, Mi Play, Mi 9 SE.

Включені до списку EOS девайси не отримуватимуть жодних оновлень та патчів. Як правило, компанія підтримує кожен телефон протягом двох років після його випуску. За словами фахівців, Xiaomi може навіть не реагувати на повідомлення про проблеми з безпекою, пов’язані із зазначеними смартфонами.

Апарати, що опинилися в списку застарілих гаджетів, були випущені три-чотири роки тому. Наприклад, Xiaomi Redmi K20 з’явився на ринку влітку 2019 року, Xiaomi Mi Play став доступним для покупки у грудні 2018 року. У матеріалі йдеться, що китайська корпорація представила для даних пристроїв лише одне глобальне оновлення – ОС Android 10.

На початку квітня Xiaomi припинила підтримку оновлення кількох десятків смартфонів. До списку увійшли Mi Note Pro, Mi Max 2, Mi Mix 3, Mi A2 Lite, Mi Play та деякі інші девайси.

By molgal