Вистава у театрі "І люди, і ляльки"

У Львові розпочався відбір претендентів на заміщення вакантної посади Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки». Управління культури Львівської міської ради буде приймати документи по 9 лютого включно.

Як повідомила газету Молода Галичина прес-служба Львівської міськради, до кандидатів пред’являється низка вимог: вища (технічна) освіта; післядипломна освіта в галузі управління та стаж роботи в галузі культури на керівних посадах нижчого рівня не менше 5 років. Не пізніше 10 лютого 2015 року результати розгляду документів будуть вислані електронною поштою кандидатам.

Вакансія директора театру з’явилася після смерті беззмінного керівника Олега Новохацького в ніч на 15 грудня. Він пішов з життя на 78-му році життя. За свою довгу творчу кар’єру Новохацький встиг попрацювати актором Львівського театру юного глядача та Львівського театру ляльок. Також він багато років був керівником і головним режисером Львівського центрального парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького, готував великі масові свята.

By molgal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *