Світові зірки знялися у відвертій рекламі люксового бренду

Модель Белла Хадід та актриса Хлоя Севіньї знялися у відвертій рекламі бренду Mugler

Світові зірки знялися у відвертій рекламі для французького люксового бренду Mugler. Відповідний матеріал наводить видання Daily Mail.

Так, серед марки, що продемонстрували весняно-літню колекцію, опинилися моделі Белла Хадід, Ембер Валлетта і Шалом Харлоу, а також американська актриса Хлоя Севіньї, реперша Меган Ті Стальйон і дочка співачки Мадонни Лурдес Леон.

Знаменитості представили прозорі асиметричні спідниці, боді із затемненими вставками та корсетними ліфами, а також вироби, складені з обплітаючих тіло стрічок. Крім того, у лінійці фігурували вбрання з вирізами у різних частинах. Учасниці зйомки у тому числі позували поруч із лімузином, сидячи на капоті якого Валлетта та Харлоу зобразили поцілунок.

Тьєррі Мюглер заснував бренд Thierry Mugler у 1974 році. У своїх роботах він поєднував класику та сучасні тенденції. Незважаючи на те, що в 2002 році модельєр залишив посаду креативного директора, він продовжив шити одяг та влаштовувати покази. Мюглер помер у січні 2022 року. На даний момент креативним директором марки є лондонський дизайнер з грузинським корінням Кейсі Кедуолладер.

Раніше в червні американська супермодель, актриса та письменниця чеського походження Пауліна Порізкова знялася топлес для бренду одягу Karen Millen. Відомо, що дана рекламна кампанія під назвою Icon присвячена знаменитим супермоделям, пік популярності яких припав на період із 1980-х по 2000-і роки. Зазначається, що вона «віддає шану нестаріючим жінкам, які залишаються самими собою, незалежно від віку, параметрів фігури та стилю».