Zara спростувала можливість відкриття магазинів у Москві

Представники холдингу Inditex спростували можливість відкриття магазинів у Москві

Офіційні представники іспанського ретейлера Inditex, до якого входять бренди Zara, Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Bershka, Stradivarius та інші, спростували можливість відкриття магазинів у Москві. Розмову зі співробітниками компанії публікує News.ru.

За словами працівників прес-служби холдингу, раніше Inditex тимчасово призупинив онлайн-продажі та роботу магазинів на російському ринку, і на даний момент немає жодних змін щодо прийнятого рішення.

Про те, що бутіки Zara можуть відновити діяльність на території Росії через 10 днів, стало відомо 9 червня, а вперше про повернення компанії до країни заговорили 8 червня. Тоді співробітниця консалтингової компанії Core.XP Марина Малахатько заявила, що перші магазини почнуть працювати в червні.

Раніше також з’явилися подробиці про закриття магазинів Zara у Росії. Іспанський холдинг Inditex (бренди Zara, Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Bershka, Stradivarius та інші) поетапно відмовився від близько 50 магазинів різних брендів у Росії, якими він керує. За словами джерела, це пов’язано із планом оптимізації, який компанія реалізує з 2020 року.