Оновлення Windows 11 зламало меню “Пуск”

Компанія Microsoft відмінила серію червневих оновлень, які могли зламати меню «Пуск». Про це повідомляє видання BleepingComputer.

Як стало відомо журналістам, Microsoft визнала наявність помилок у червневих оновленнях. Так, апдейт KB5014668 та пізніші версії могли порушити роботу меню «Пуск». “Після виходу апдейтів ми отримали повідомлення про те, що на невеликій кількості пристроїв не вдається відкрити цей елемент системи”, – зазначили інженери корпорації.

У компанії зазначили, що оновлення з помилкою було випущено після 23 червня 2022 року. Фахівці корпорації видалили проблемні апдейти за допомогою технології відкату відомих проблем (KIR), яка дозволяє скасувати розгортання апдейтів з помилками, які не пов’язані з безпекою ОС.

Як правило, запущені за допомогою KIR виправлення досягають комп’ютерів користувачів за добу. Оновлення можна прискорити, якщо перезавантажити пристрій. На корпоративних ПК усунути проблему складніше — для цього потрібна участь системних адміністраторів.

На початку липня стало відомо, що користувачі Windows 11 нарікали на актуальне оновлення для ОС. Власники ПК не змогли встановити апдейт KB5014668 через помилку.