SpaceX повідомила абонентів Starlink про зниження вартості послуг. Про це повідомляє видання The Verge.

Журналіст Томас Рікер, який проживає в Нідерландах, заявив, що отримав від SpaceX листа, в якому йшлося про зниження вартості обслуговування з 124 до 105 євро на місяць з 24 серпня. Автори матеріалу звернули увагу на реакцію клієнтів компанії у світі в соцмережах, які також отримали повідомлення про перегляд тарифів.

Так, у мешканця Великобританії доступ до супутникового інтернету Starlink подешевшав з 89 до 75 фунтів стерлінгів, у США – зі 100 до 85 доларів, у Мексиці – з 2299 до 1100 песо, у Німеччині – зі 100 до 80 євро. Користувачі сервісу з Чилі та Бразилії розповіли про зниження цін приблизно на 50 відсотків.

Фахівці висловили припущення, що компанія вибірково змінила тарифи на обслуговування. Так, багато користувачів Reddit помітили, що не отримували від SpaceX жодних повідомлень, і абонентська плата для них залишилася на колишньому рівні. Також журналісти не змогли підтвердити, що разом із зниженням цін оператор якимось чином обмежив використання інтернету або зменшив швидкість доступу.

Наприкінці червня спеціалісти сервісу Speedtest з’ясували, що середня швидкість інтернету Starlink знизилася. Так, у США та Канаді середня швидкість досягла 90,55 та 94,4 мегабіти проти 104,97 та 106,64 мегабіти на секунду наприкінці 2021 року.

By molgal