Шоураннер серіалу «Будинок Дракона» Мігель Сапочник оголосив про те, що йде з проекту. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Чоловік вирішив залишити проект через три роки роботи над приквелом «Ігри престолів». Єдиним шоу-раннером серіалу стане Райан Кондал. У другому сезоні до команди «Дому Дракона» також приєднається Алан Тейлор, колишній режисер «Ігри престолів», який виступить як виконавчий продюсер. Зазначається, що Сапочник залишиться на аналогічній посаді.

Шоураннер зазначив, що йому було складно ухвалити рішення про звільнення з проекту. «Працювати над всесвітом “Ігри престолів” протягом останніх кількох років було для мене честю та привілеєм. Останні два роки я провів із приголомшливим акторським складом та знімальною групою “Дома Дракона”. Я пишаюся тим, чого ми досягли після виходу першого сезону, і дуже радий захопленій реакції від наших глядачів. Мені було неймовірно складно ухвалити рішення рухатися далі, але я знаю, що для мене це був правильний вибір», – заявив Сапочник.

Архів ПОСТУПУ з 2002 по 2022 рр. (записи 10001 – 15000, 2003 р.)

Раніше повідомлялося про те, що другий епізод приквела «Ігри престолів» виявився успішнішим за перший.

By molgal