Apple запланувала випуск шоломів змішаної реальності протягом кількох років. Про це повідомляє Bloomberg.

Як стало відомо журналісту агентства Марку Гурману, американська компанія почала працювати над виробництвом трьох гарнітур змішаної реальності (AR і VR). Моделі фігурують у звіті під ідентифікаторами N301, N602 та N421. Зважаючи на все, першою випущеною гарнітурою виявиться N301, яка має отримати назву Reality Pro.

За словами Гурмана, шолом підтримуватиме роботу у віртуальній та доповненій реальності. Девайс має вийти 2023 року. Згідно з розсекреченою інформацією, пристрій буде орієнтований на професійних користувачів та отримає відповідний цінник.

Судячи з звіту фахівця, Apple запланувала випустити модель N602, яка матиме приблизно ті ж функції, що і перший шолом змішаної реальності, але виявиться на ринку за набагато доступнішою ціною. Третій шолом – N421 – Гурман назвав “давньою мрією Apple про гарнітуру доповненої реальності”. Найімовірніше, на розробку та випуск пристроїв піде час — девайс не з’явиться найближчими роками.

Наприкінці серпня стало відомо, що Apple зареєструвала нові товарні знаки перед запуском гарнітури змішаної реальності. З’ясувалося, що IT-гігант закріпив право на бренди Reality One, Reality Pro і Reality Processor.

Енергетичні війни за воду

Відгомін московської трагедії

Сполучені Штати Європи?

Ветеранів УПА надурили

Вода подорожчає на 50 відсотків

У Новояворівську буде референдум

Позачергове зібрання депутатів

Яворівський кар’єр затоплять

ХРОНІКА

Кучма образився

Тотальний протест проти тотального тиску

Газотранспортний консорціум: ще один крок

Вербальна політреформа

Суд не чіпає Кучми

До проекту “Одеса-Броди-Ґданськ”

КРАЄВИД

Ватиканські архіви відкрито

Новий лідер польської правиці

Японське політичне вбивство

НОВИНИ ЗІ СВІТУ

 

By molgal