Суд визнав бездіяльність Садового щодо Грибовицького сміттєзвалища

Сьогодні, 30 січня, Апеляційний суд Львова заборонив використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, зобов’язав Львівську міську раду провести його рекультивацію і знайти земельну ділянку під новий полігон ТВП. Про це сьогодні, 30 січня, під час брифінгу повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

Він зачитав рішення апеляційного суду Львова: «Визнано протиправною бездіяльність виконавчого комітету Львівської міськради та міського голови Львова щодо незабезпечення закриття львівського міського полігону побутових відходів, проведенню рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону для розміщення ТПВ м. Львова, будівництва на тій заводу з їх переробки та сміттєсортувального комплексу та зобов’язано міського голову Львова звернутися у відповідності до вимог статті 122, 123 Земельного кодексу України із відповідним клопотанням в органи, до компетенції, яких належить вирішення питання виділення земельної ділянки».

Рішення суду набрало законної сили після його проголошення в апеляційній інстанції.

«Вам відомо, що прокуратура області звернулася про те, щоб закрити сміттєзвалище, провести його рекультивацію і знайти нову земельну ділянку. Суд першої інстанції частково задовольнив позовну вимогу і прийняв рішення закрити Грибовицьке сміттєзвалище. Прокуратура не погодилась з цим рішенням. Сьогодні відбулося засідання апеляційного суду, де розглядалась апеляційна скарга. Суд повністю задовольнив вимоги прокурора», – пояснив прокурор Львівщини Юрій Квятківський. Він уточнив, що суд заборонив використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, зобов’язав провести його рекультивацію і знайти земельну ділянку.

Нагадаємо, прокуратура оскаржила рішення суду в частині невизнання протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету у вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища.

Раніше у прокуратурі Львівщини повідомили, що заяви міського голови Львова щодо неможливості проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища через позов прокуратури є маніпуляцією суспільної думки.

За матеріалами ЗІКу.