У Лондоні збільшать вартість паркування дизельних машин

Влада Лондона збільшить вартість паркування для дизельних машин. З 3 квітня 2017 року власники автомобілів на «важкому паливі будуть платити за стоянку у Вестмінстері на 50 відсотків більше. Про це повідомляє Autocar.

Таким чином вартість паркування дизельних машин складе 2,4 фунта стерлінгів на годину (близько 2,8 євро за поточним курсом). Рішення влади столиці Великобританії продиктовано прагненням знизити ступінь забруднення повітря. В Мерілебоні, одному з кварталів Вестмінстера, регулярно фіксується один з найвищих рівнів забруднення повітря в Лондоні.

При цьому ціна паркування зросте тільки для гостей історичного району міста — для жителів Вестмінстера вартість не зміниться.

З 4 лютого 2017 року в Лондоні буде діяти заборона на залишення автомобілів з працюючим двигуном у центрі міста. Цей захід теж покликана знизити рівень викидів забруднюючих речовин. Порушникам загрожуватиме штраф у розмірі 80 фунтів стерлінгів (92 євро).

Через підвищений рівень забруднення повітря у 2017 році було введено заборону на в’їзд дизельних машин в центр Осло. Наприкінці 2016 аналогічне обмеження ввели в Мадриді, однак у випадку з столицею іспанської влади заборонили пересування майже половини автомобілів. Крім того, у січні 2017-го на аналогічні заходи пішли влада Парижа. Спершу у французькій столиці ввели обмеження на використання машин за принципом парних і непарних реєстраційних знаків, а після заборонили пересуватися на дизельних автомобілях старше 2000 року.

Джерело: zz-rod.net