Ліфти зупинили на ремонт

13.02.2008

ЛіфтЖиву в 9-поверхівці по вулиці Володимира Великого. У нас не так давно відремонтували ліфт: оновили кабіну, тож їздити у ньому стало приємніше. Однак пропрацював він близько тижня, а після того вже кілька тижнів стоїть. За цей час поміняли кнопки виклику на всіх поверхах, окрім першого. Хотілося б знати, коли нарешті запрацює ліфт? Богдан КУЛИК
 
Із початку цього року ліфти у Франківському районі обслуговує компанія «Ліфт-Еко». І міська рада, схоже, задоволена діяльністю цього підприємства, оскільки воно начебто краще виконує свої обов’язки, ніж його попередник ПП «Віднова».
 
Зокрема, «Ліфт-Еко» лагодить і осучаснює ліфти. Наприклад, лише за січень підприємство запустило майже 30 із тих, які раніше не працювали. У ситуації з вашим будинком, як пояснили «Газеті…» у підприємств «Ліфт-Еко», ліфт осучаснюють. Заміна кнопок та обшивка кабіни – це лише видима для людей частина роботи. Адже замінюють також механізми, зокрема гальмівні та дверні. А це тривалий і затратний за зусиллями процес.
 
Ба більше, як пояснили ремонтники, наразі важко сказати, коли запустять  ліфти, які наразі лагодять. А з тим, що ваш пропрацював після оббивки кабіни певний час – вам ще пощастило, адже до здачі в експлуатацію його не мали запускати. «У такий спосіб ми йдемо назустріч мешканцям, оскільки розуміємо, що підніматися пішки доволі складно», – каже інженер із нормування праці  «Ліфт-Еко» Оксана Бас. 
 
Газета по-львівськи

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Грудень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Попередні новини