Архів львівських газет: Молода Галичина

 

П’ятниця, 30 квітня 2004 р., 1 сторінка

 

Азійська одіссея галичан (початок)

 

Незабаром у чотиримісячну мандрівку через усю Азію аж до Сінгапуру вирушають львівяни Андрій Бандрівський та Ігор Маркін і тернополянин Любомир Крупницький.

 

Трохи автостопом, трохи електричками хлопці вирішили побувати в Росії, Казахстані, Киргизії, Китаї, Непалі, Індії, Таїланді, Лаосі, Малайзії та Індонезії.

 

Усі троє віддавна знані як «підірвані», мали за своє молоде життя багато неймовірних пригод. Про двох «МГ» уже розповідала. Андрій Бандрівський півроку тому подорожував по глухих закутках Танзанії (Африка), а Любомир Крупницький улітку проїхав на велосипеді з Парижа через Рим аж до Тернополя. Наступна спільна азійська мандрівка має бути ще неймовірнішою. Репортажі про її перебіг «МГ» друкуватиме на своїх сторінках.

 

До Тянь-Шаню - на «Запорожці»

 

Хлопці познайомились в Англії на навчанні. Мабуть, саме там зрозуміли, що наша планета не така вже й велика і, якщо дуже захотіти, можна «обстежити» найвіддаленіші її куточки. Вони вельми часто організовували якісь атракції і недавно створили товариство екстремального мандрування - «Вірус без кордонів», що об’єднує кілька десятків «зірвиголів». Недавні студенти перед тим, як знайти роботу і розпочати серйозне доросле життя, вирішили зробити, можливо, найбільшу атракцію у своєму житті.

 

Закінчення на 5 стор.