Архів львівських газет: Молода Галичина

 

П’ятниця, 4 червня 2004 р., 1 сторінка

 

Феєрверки в законі

 

Ніч. Із вулиці чується безперервне «бах-бах-бах-бах». Шибки дзвенять. Мати накриває голівку немовляти ковдрою і намагається заколисати. Собака жалісно виє. А на думці: «Коли це нарешті скінчиться?».

 

Ні, це не репортаж із місця воєнних дій, і не з околиць села Новобогданівка, і навіть не з військових навчань. Це - звичні львівські феєрверки, супроводжувати якими гучні святкування стало звичкою.

 

Ще 2 квітня ц. р. міський голова Львова підписав рішення № 304 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення феєрверків у м. Львові». Спочатку про те, як усе має відбуватися. Для отримання права на проведення феєрверків їх організаторами не пізніш аніж за 10 днів до дня проведення подається письмова заява у відділ адміністративних послуг організаційно-інформаційного управління, у якій зазначається мета, форма, місце проведення, час, кількість феєрверків, прізвища та імена організаторів, місце їх проживання, номер контактного телефону, наявність угоди з організацією - виконавцем робіт із проведення феєрверків.

 

Закінчення на 2 стор.

 

Тетяна МЕШКО, «МГ».