Архів львівських газет: Молода Галичина

 

Четвер, 2 вересня 2004 р., 1 сторінка

 

20 «золотих» вакансій

 

Із 8-го до 20 вересня ц. р. триватиме кадровий конкурс «Прорив» від Києво-Могилянської бізнес-школи та страхової компанії «Універсальна», де остання відбиратиме для роботи у своїй структурі 20 молодих людей із задатками організаторів і керівників.

- Зазвичай на таких конкурсах молоді пропонують виконавчі посади. «Прорив» унікальний тим, що його переможці зможуть із перших же днів обіймати посади керівника проекту, генерального директора, - розповідає директор з організаційного розвитку страхової компанії «Універсальна» Олександра Бакланова.

 

Переможці керуватимуть та братимуть участь у проектах «Універсальної»: у нових бізнесах, проектах у роботі з корпоративними клієнтами та філіями, у службі підтримки та обслуговування клієнтів, в юридичній службі, у розробці та просуванні нових продуктів, в управлінні страховими продуктами, у фінансах та маркетингу. Найкращих визначатимуть двадцять львівських фахівців під час конкурсів «ділова гра», «ситуаційна вправа» та за співбесідою. Вимоги до претендентів - вища освіта (участь у конкурсі можуть брати й студенти), володіння комп’ютером, високий інтелектуальний рівень, зважатимуть і на досвід. Тим, хто зацікавився, необхідно написати резюме й есе на тему «Моя найбільша перемога та найбільша поразка у професійному житті і висновки з них» та надіслати їх до 8 вересня на talent@universalna.com або зателефонувати: 2989-777.

 

Максим БАЛАНДЮХ, «МГ».