Архів львівських газет: Молода Галичина

 

Четвер, 2 вересня 2004 р., 2 сторінка

 

Коротко

 

Підключено третій енергоблок

 

Після завершення поточного ремонту підключений до енергомережі України третій енергоблок Південно-української АЕС. Устаткування усіх трьох енергоблоків працює в заданому режимі. Через обмеження охолоджуючих властивостей Ташликського озера-охолоджувача в літній час сумарна електрична потужність Південноукраїнської АЕС підтримується на рівні 2100 МВт.

 

Теракти в Росії

 

31 серпня біля станції метро «Ризька» в Москві був учинений теракт. Як результат - загинуло сім осіб і 20 поранено. А 1 вересня одну зі шкіл у Беслані (Північна Осетія) захопили бойовики. Терористи, що напали на школу, вимагають звільнити із в’язниць своїх побратимів.

 

ЧЄ-2012 - за участю наших?

 

Польща офіційно підтвердила намір щодо спільного з Україною проведення чемпіонату Європи-2012 з футболу. Прийнято рішення у вересні - листопаді провести робочі наради для розроблення та визначення подальших спільних дій з метою отримання від УЕФА права на організацію європейського турніру.

 

Приїхали ізраїльські військові

 

1 вересня розпочинається візит в Україну ізраїльської військової делегації на чолі із заступником міністра оборони Ізраїлю. Програмою перебування ізраїльської військової делегації в Криму передбачається зустріч заступника міністра оборони Ізраїлю пана Зеєви Бойми з головнокомандувачем Військово-Морських сил ЗС України віце-адміралом Ігорем Князем.

 

Відклали страту журналістів

 

Ісламські екстремісти знову продовжили термін ультиматуму, пред’явленого владі Франції. Бойовики дали офіційному Парижу ще 24 години на роздуми. У випадку, якщо їхні умови не будуть виконані, бойовики погрожують убити двох викрадених в Іраку французьких журналістів.

 

Поновили процес проти Мілошевича

 

Віце-президент Академії геополітичних проблем генерал-полковник Леонід Івашов збирається виступити на захист Слободана Мілошевича в Міжнародному трибуналі з колишньої Югославії (МТКЮ).

 

 

Наталія БАРКО.