Архів львівських газет: Молода Галичина

 

Четвер, 2 вересня 2004 р., 3 сторінка

 

Вибори-2004

 

На п’ять діб - за яйця

 

30 серпня ц. р. Личаківський місцевий суд Львова засудив до п’яти діб адміністративного арешту довірену особу кандидата у президенти України Богдана Бойка у Львівській області Миколу Гумена та чотирьох членів громадсько-політичного об’єднання «Тризуб». За словами голови Львівського обласного блоку партій «Рух за націю» Руслана Секели, це покарання вони отримали за метання яєць у кандидата в президенти від КПУ Петра Симоненка під час його передвиборного візиту до Львова.

 

Граната для кандидата

 

30 серпня в Івано-Франківську близько 5.00 ранку поблизу приміщення передвиборного штабу кандидата у президенти, лідера партії «Нова сила» Юрія Збітнєва розірвалася бойова граната, повідомила прес-слуба партії. Осколками пошкоджено припарковані неподалік автомобілі та приміщення офісу. Партія вважає, що вибух гранати - це цілеспрямована акція, підготовлена одним із штабів конкурентів. Нагадаємо, що під час минулих президентських виборів від вибуху гранати потерпіла кандидат у президенти Наталія Вітренко, але президентом не стала.

 

«Накувала зозуленька...»

 

Штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка на Львівщині «накував» його основному конкурентові і тезці Віктору Януковичу зростання його рейтингу на кінець виборчої кампанії до 32,5% після оприлюднення Олексієм Радзієвським, керівником штабу Януковича на Львівщині, результатів власних рейтингових досліджень. Однак Радзієвський наголошував на тому, що дані різноманітних досліджень та екзит-пулів ніколи не претендують на об’єктивність, бо робляться на замовлення зацікавлених сторін. Тому, за його словами, реальні результати виборів суттєво відрізнятимуться від прогнозованих штабами кандидатів. І це закономірно.

 

Чи почують кандидати «закордонні» голоси?

 

Міністерство закордонних справ посилило інформування громадян, які перебувають за кордоном, про майбутні вибори президента, повідомив керівник прес-служби МЗС Маркіян Лубківський. Як сказав він, дипломатичні представництва України за кордоном інформують громадян про умови голосування, про виборче законодавство. Зокрема, відповідні рубрики з’являються на сайтах диппредставництв.

 

 

Йосиф ПАЗЯК, «МГ».