Архів львівських газет: Молода Галичина

 

Четвер, 2 вересня 2004 р., 7 сторінка

 

Олександр Мороз першим здав підписи в ЦВК

 

Підписні листи за кандидата на пост президента України О. Мороза першими потрапили до ЦВК.

 

На підтримку кандидата у президенти України Олександра Мороза зібрано понад три мільйони підписів з усіх регіонів країни. Завдання зібрати за лідера соціалістів О. Мороза не менш як п’ять тисяч підписів із кожного виборчого округу - виконано.

 

Виборчий штаб цього кандидата першим здав підписні листи до Центральної виборчої комісії.

 

Як повідомив в інтерв’ю журналістам керівник виборчого штабу соціалістів Йосип Вінський, усього до ЦВК подано 1 млн. 227 тис. підписних листів.

 

Штаб Мороза застосував надзвичайно жорсткий трирівневий контроль при відборі зібраних підписів перед спрямуванням їх до ЦВК: підписи перевіряли у виборчому окрузі, в обласних штабах та у центральному штабі.

 

«Дотримуючись закону про вибори президента, ми не намагались здавати чесно зібрані, але не зовсім точно технічно оформлені підписи», - пояснив Й. Вінський.

 

«Головне завдання, яке ми ставили, не кількість, а якість, щоб підписні листи було зібрано по всій Україні. І практично це завдання було перевиконано», - розповів він.

 

Керівник штабу Мороза висловив задоволення з приводу того, що соціалістам вдалося першими здати підписні листи до ЦВК.

 

Він упевнений, що якість цих підписів дуже висока.

 

«Той стандарт, який ми показали, дозволить ЦВК підтягувати до нього інших кандидатів», - підсумував керівник штабу Мороза.