Архів львівських газет: Молода Галичина

 

Четвер, 2 вересня 2004 р., 28 сторінка

Цифрова подорож «Іntel»

 

27 - 29 серпня ц. р. у Львові відбулася демовиставка «Цифрова подорож Intel». Великомасштабна експозиція, присвячена інноваціям у галузі комп’ютерних технологій і демонстрації переваг їх використання, проводилася найбільшим у світі виробником мікропроцесорів - корпорацією «Intel» за підтримки провідних компаній-виробників і продавців ПК: «Техніка для бізнесу», «Мікро», «Стек», «Брейн» і «Нова-центр». Інформпідтримку проекту здійснювали газети «Молода Галичина», «Аудиторія», «Високий Замок», «Львівська газета», «Поступ» та радіокомпанія «Люкс FM».

 

Гості демовиставки «Цифрова подорож «Intel» відкрили для себе всі можливості сучасного комп’ютера, які було продемонстровано на п’яти спеціальних стендах. Сучасний домашній комп’ютер на базі процесора Pentium 4 з технологією Hyper-Threading може допомогти майже в будь-якій сфері щоденного життя: у роботі, навчанні, розвагах, спілкуванні, творчості, відпочинку. Про те, якими можуть стати домашні будні з комп’ютером, є змога довідатися на стенді «Цифровий будинок XXI ст.». На аудіо- і відеостендах відвідувачі побачили, як за допомогою сучасного потужного ПК можна опрацьовувати музичні і відеофайли, іншу цифрову інформацію. На стенді «Навчання/Розвага» переконалися у тому, що сучасний ПК може допомогти в навчанні й зробити відпочинок і розваги справді захоплюючими. Знайшли собі тут заняття до душі й аматори комп’ютерних ігор. На цих стендах відвідувачам продемонстрували навички аудіо-, фото- і відеомонтажу в домашніх умовах, а також можливості використання персональних комп’ютерів для навчання, розваг і відпочинку в сімейному колі. Представниці прекрасної статі змогли створити свій стиль у «Віртуальному салоні краси» за допомогою ПК на базі технологій «Intel», підібравши собі новий імідж і втіливши в життя найсміливіші ідеї.

 

Усі стенди виставки були об’єднані в бездротову мережу стандарту 802.11b (Wi-Fi). Можливості ноутбуків на базі технології Intel Centrino для мобільних ПК і переваги мобільного способу життя висвітлено на центральному стенді, облаштованому у вигляді сцени. На ній під час перерв між демонстраціями відбувалися розважальні шоу-програми. Загалом львівська виставка мала 12 тис. відвідувачів.

 

Олександр ЛАЗУРКО, «МГ».