Порядок на Львівщині забезпечуватимуть півтори тисячі міліціонерів

Новорічна ялинка у Львові
Для забезпечення громадського порядку під час святкування Нового року у Львові та області керівництво ГУМВС України у Львівській області розробило низку заходів, які передбачають створення мобільних груп і додаткових патрулів, до складу яких увійдуть працівники патрульної служби, Державтоінспекції та Державної служби охорони. Про це, бажаючи львів’янам та гостям міста веселих свят, повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.

«Для забезпечення громадського порядку в новорічну ніч у Львові та області буде задіяно близько 1500 співробітників міліції і бійців Національної гвардії України, – розповідає заступник начальника Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Віктор Катерина. – Основну увагу звертати на центральну частину міста, оскільки на свята до Львова приїжджає багато туристів, і львів’яни теж люблять гуляти по центру, а особливо – в новорічну ніч». Крім того, підполковник міліції зазначає, що особам в нетверезому стані, які будуть порушувати громадський порядок, правоохоронці робитимуть зауваження, «щоб не заважали відпочивати іншим». Якщо ж на зауваження не буде відповідної реакції, на порушників складатимуть адмінпротоколи.

Чергувати співробітники міліції і в спальних районах міста і будуть орієнтовані, в основному, на попередження квартирних крадіжок, оскільки на новорічні та різдвяні свята багато львів’ян виїжджають святкувати за місто, залишаючи квартири без нагляду. «Головне завдання для правоохоронців – підтримувати громадський порядок, не допускати розпивання спиртного в місцях великого скупчення людей, а також перешкоджати розкидання несвідомими громадянами петард та іншої піротехніки», – зазначив Катерина.

Світлина з сайта газети ПОСТУП.