У Венесуелі гвардійці закидали притулок гранатами зі сльозогінним газом

Нацгвардійці закидали гранатами зі сльозогінним газом притулок для дітей і людей похилого віку у венесуельському місті Маракайбо, повідомляє El Naciona.

За інформацією видання, в результаті дій силовиків поранення отримали кілька дітей. Точні дані про кількість потерпілих не наводяться. Відзначається, що газ був розпорошений після того, як в будівлі притулку спробували сховатися кілька учасників антиурядових демонстрацій.

Associated Press, зі свого боку, повідомляє, що через протистояння демонстрантів і сил правопорядку були евакуйовані сотні жителів Маракайбо. Сльозогінний газ був застосований не тільки біля притулку, але і біля житлових будинків, шкіл та лікарень.

Останнім часом у Венесуелі загострилася політична криза. Незадоволені економічною ситуацією жителі країни виходять на вулиці з вимогою призначення дострокових виборів. Напруженість значно зросла після того, як на початку квітня Верховний суд постановив серйозно обмежити владу опозиційної Національної асамблеї. Рішення викликало протести і незабаром було скасовано, проте ситуацію це не виправило. За останніми даними, жертвами безладів стали 38 осіб, не менше 750 постраждали.