Ліванський таксист зґвалтував і вбив британську дипломату через коротку спідницю

Ліванський таксист Тарек Хаучі (Tarek Hawchieh) пояснив згвалтування і вбивство британської дипломатки Ребекки Дайкс (Rebecca Dykes) тим, що вважав за її привабливою через коротку спідницю. Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на джерела в поліції.

Чоловік прибув до одного з популярних серед туристів бару на замовлення в сервісі Uber. У свідченнях таксист також згадав, що понадіявся на безкарність, побачивши в своєму автомобілі іноземку. Хаучі зізнався в скоєному відразу після затримання.

У профілі таксиста на Facebook журналісти виявили безліч фотографій, на яких затриманий зображений з алкоголем і зброєю. Незважаючи на те що при влаштуванні в Uber він надав документ про відсутність судимості, в дійсності він сидів у в’язниці двічі.

Тіло 30-річної жінки було виявлено минулої суботи, 16 грудня на узбіччі дороги. На тілі жертви знайдені сліди зґвалтування і задушення. Вона працювала в британському посольстві в Бейруті з січня 2017 року і в день смерті повинна була полетіти до Великобританії до сім’ї для святкування Різдва.