«Сіріус» спалахне новою програмою

«Сіріус» спалахне новою програмою


Четвер, 24 червня 2004 р. 3 сторінка


Данс-клубУ неділю, 27 червня, у Палаці культури імені Г. Хоткевича відбудеться презентація сольної програми данс-клубу - «Тобі...»
 
- Слово «тобі» - дуже особисте і такою ж особистою для кожного глядача, сподіваємось, буде наша програма з 12 номерів, - сказав керівник «Сіріусу» Данило Дерега. - Я її присвячую пам’яті людини, котра зробила найбільший внесок у розвиток моєї особистості - мамі. Коли ми вже готували програму «Тобі...», в автокатастрофі загинула учасниця нашого колективу Віра Муха. Тому ця програма - данина також і її пам’яті.
 
«Сіріус» виконає танці у постановці Данила Дереги та київського хореографа Василя Шеремети. Режисер культурно-мистецького дійства, у якому візьмуть участь і львівська співачка Наталія Яцків (під час її виступу, до речі, «Сіріус» працюватиме як її балет), і відомий львівський композитор Юрій Шаріфов, і клуб капуейро «Золотий Лев», - Роман Керик. Він повідомив про те, що у танцюристів будуть дуже цікаві костюми зі шкіри - задум модельєра Дмитра Йовика, оригінальність яких підкреслюватиме фіолетове освітлення. Під час виступів на сцені відбуватиметься абсолютно безпечне піротехнічне шоу.
 
А Ростислав Пелещишин - заступник голови депутатської групи «Наш Львів», яка підтримала сольну програму данс-клубу «Сіріус» «Тобі...», повідомив, що подивитися це дійство зможуть щонайменше 50 неповносправних дітей, для котрих вони куплять квитки.
 
Із Палацом культури імені Г. Хоткевича «Сіріус» співпрацює тільки з листопада 2003 року, тому вважається там наймолодшим серед 20 колективів.
 
- Для нас приємно, що трудовий сезон у рік 70-ліття нашого палацу завершується такою гарною крапкою, як сольний концерт данс-клубу «Сіріус». Це допоможе нам побачити перспективи подальшої співпраці, - резюмував директор ПК імені Гната Хоткевича Ігор Мартиненко.

Леся ОЛЕНДІЙ, «МГ» 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини