Встанови ціну сам!

Встанови ціну сам!


Вівторок, 22 червня 2004 р. 3 сторінка
 
МаршруткиМіська влада Львова не захотіла узяти на себе відповідальність за підвищення оплати проїзду в міських «маршрутках». Тому таке рішення відтерміновано на тиждень. Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Ярослав Вовчак, аналізували майбутні тарифи дуже ретельно.
 
Провели моніторинг завантаженості автобусів «Івеко», «Мерседес», «ПАЗ», «ЛАЗ», «Пежо» і громадські слухання щодо підвищення тарифів. І, окрім того, асоціація перевізників із власної ініціативи звернулася до головного управління економіки ЛОДА, Антимонопольного комітету та комітету з цін, аби отримати остаточні результати.
 
За словами начальника управління економіки міськради Ігоря Цвілинюка, собівартість проїзду в «маршрутках» Львова становить 85 коп. Якщо додати ще 15% рентабельності, то проїзд коштуватиме майже гривню.
 
Але міський голова Любомир Буняк не наважився ухвалити рішення про підвищення. І його можна зрозуміти - цьогоріч влада готує нам зростання квартплати та плати за теплопостачання. Ми вже пережили підвищення тарифів на водопостачання, тому викликати обурення громадськості ще й підняттям плати за проїзд у «маршрутках» місцева влада не хоче. На засіданні члени виконкому запропонували перевізникам узяти відповідальність на себе і встановити такі ціни, які хочуть. «Хай би встановили на маршруті 5 грн. за поїздку, попрацювали так із місяць і подивилися б, хто їздитиме», - вважає секретар міськради Ігор Сірик.
 
Голова асоціації перевізників Львівщини Роман Лобода заявив: щодня одна машина перевізника має збитків на 20 грн. Тому відтепер кожен перевізник вирішуватиме сам, збільшувати йому плату за перевезення чи скорочувати кількість машин на маршруті. У будь-якому разі міська влада знову матиме проблеми - або незадоволених пасажирів, котрі змушені будуть платити за проїзд, або тих мешканців, які у тисняві їздитимуть у маршрутках, і безробітних водіїв.
 
Сьогодні, 22 червня, Антимонопольний комітет та комітет по цінах у Львівській області подадуть свої міркування щодо тарифів на перевезення. А у п’ятницю, 25 червня, відбудеться позачергове засідання виконкому, де знову вирішуватимуть це питання.


Маріанна РОМАНЕНКО, «МГ» 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини