Готуємося до війни?

Готуємося до війни?


Вівторок, 22 червня 2004 р. 2 сторінка
 
Сповіщення населенняКожної третьої середи пів на восьму та о десятій ранку управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного населення Львівської міськради перевіряє роботу системи оповіщення населення. Про це повідомив начальник вищезгаданого управління Петро ГРЕБЕНЮК.
 
За його словами, у Львові є 91 сирена. Цих сирен не вистачає для того, аби озвучити все місто. Остання перевірка показала, що 9 із них не працюють. Більшість електросирен експлуатують понад 40 літ. Є навіть трофейні електросирени, вузли та агрегати.
 
Як мовив підполковник Гребенюк, у разі необхідності не почують сигнали тривоги Винники, Брюховичі, Сихів, Кривчиці, частина Личаківського, Франківського та Шевченківського районів. Тому містові потрібно встановити додатково 35 електросирен.
 
Петро Гребенюк зазначив, що при аваріях і катастрофах для передачі повідомлень на території міста залучають міську мережу. Але велика кількість підприємств, установ та навчальних закладів Львова відключилися від мережі дротового мовлення. Серед них - ЛНУ ім. І. Франка, студентське містечко НУ «Львівська політехніка», ЗАТ «Ізоляторний завод», ВАТ «Львівський завод фрезерних верстатів». На вулицях міста встановлено тільки 52 гучномовці. Усі вони розміщені на проспектах Свободи, Шевченка та Чорновола.
 
І електросирени, і гучномовці обслуговує ВАТ «Львівтелеком». Але ЛОДА заборгувала за це 1 млн. 200 тис. грн. Підполковник Гребенюк вважає, що у Львові конче необхідна система оповіщення населення. Адже тут містяться хімічно небезпечні підприємства із загальною кількістю сильнодіючих отруйних речовин (понад 100 тонн), вибухопожежонебезпечні виробництва та застарілі міські інженерні комунікації.


Маріанна РОМАНЕНКО, «МГ» 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини