Дива у Джублику

Дива у Джублику


Четвер, 12 серпня 2004 р. 34 сторінка
 
Каплиця у ДжубликуДва роки тому в невеликому закарпатському селі в урочищі Джублик двом дівчаткам об’явилася Богоматір. Біля джерела, коли вони набирали воду, біля них з’явилася Пані, зодягнута в біле вбрання і підперезана голубим поясом. Діти розповіли батькам про те, що побачили, але батько Мар’яни - отець Петро сказав: «Якщо знову побачите ту Особу на хмаринці, то перехрестіть Її і себе». Йдучи до дитсадка по свою сестричку, дівчатка знову побачили ту саму Пані. Вони перехрестили Її, згодом запитали, як Її звати. Пані відповіла: «Пресвята Діва. Я прийшла допомогти відновити авторитет священиків у народі, об’єднати Церкву та поєднати поділений народ. Скажіть своїм батькам, щоб вони разом із вами йшли молитися до Джублика».
 
Невдовзі тут, у Джублику, розпочали щоденні Богослужіння. Сюди приїжджали не лише прочани з різних околиць, а й священики, єпископ Іван Маргітич. Дівчатка під час відправ постійно бачать Богородицю, а з 1 вересня 2002 року вони почали бачити Ісуса Христа. 21 вересня діти молилися Вервицю, то й побачили ще й святого Йосифа. Ось і Свята Родина від перших днів своєї чудесної об’яви завжди присутня на Богослужіннях. Її вже бачать інші люди, які, на прохання отця Атанасія, записують свої свідчення та надсилають йому. Над джерелом побудували капличку.
 
Час від часу в урочищі Джублик чути надзвичайний запах кадила. Це також священик трактує як Боже об’явлення, як Божий знак.
 
І ось уже два роки минуло від того благодатного часу. Спільними зусиллями збудовано прекрасну капличку, відтворено Хресну Дорогу, поставлено хрест, біля якого моляться за об’єднання всіх християн. Закладено фундамент під монастир.
 
Наприкінці серпня тут особливо урочисто. Сюди з Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Запоріжжя, закарпатських міст з’їжджаються старші та юні на з’їзд молоді України, присвячений річниці з’яви Пресвятої Родини під Джубликом. Це зібрання проходить під гаслом «Із Пресвятою Родиною у майбутнє». 24-27 серпня у цьому святому місці збираються тисячі людей, щоб спільно відчути Божу благодать, щоб спільно помолитися за всі Божі ласки.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини