Півмільйона за компромат

Півмільйона за компромат


Четвер, 20 травня 2004 р. 1 сторінка
 
Юлія ТимошенкоЙосиф ПАЗЯК, «МГ»
 
У таборі БЮТ спалахнув скандал навколо сенсаційної заяви для ЗМІ помічника лідера блоку Юлії Тимошенко Володимира Боровка у приміщенні інформагенції УНІАН. Він стверджує, що Юлія Тимошенко просила його за винагороду у $500 тис. збирати компромат на Президента Леоніда Кучму, Прем’єр-міністра Віктора Януковича, главу Адміністрації Президента Віктора Медведчука, першого віце-прем’єра Миколу Азарова, а також підкупом посадовців визволити із СІЗО її родичів.
 
Боровко заявив, що Юлія Тимошенко дала йому $125 тис. для проплати за звільнення своїх родичів. Ці кошти, за його словами, він витратив за призначенням. Але його «роботодавець» результатом була незадоволена і почала вимагати повернення грошей. У поданій до ЗМІ заяві Боровко твердить: влітку минулого року Ю. Тимошенко начебто попросила його «здійснити продуману ними схему по компрометації Л. Кучми та його родичів» шляхом відкриття «через підставних осіб валютного рахунку на ім’я когось із членів сім’ї Л. Кучми для прокачування грошей у валюті країн Близького Сходу». Відтак, наголосив В. Боровко, «цей рахунок був би поданий як доказ причетності Президента до продажу зброї країнам, що підозрюються у міжнародному тероризмі».
 
Юлія Тимошенко, зачувши про прес-конференцію, уже через 10 хвилин прибула в УНІАН для спростування заяв і повідомила, що це провокація і що вона не впевнена, чи Боровко фігурує серед її помічників. Коментуючи відеозапис, продемонстрований Боровком, на якому Тимошенко начебто вимагає у нього гроші, Юлія Володимирівна сказала, що тоді йшлося про справу Гонгадзе і начебто Боровко мав надати їй якісь особливі матеріали.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини