Смішно просто неба

Смішно просто неба

06.03.2008

КарикатураМаємо ще два дні, щоб оцінити талант найкращих українських карикатуристів. Наступного тижня виставка переїздить до Франківська
 
На алеї проспекту Свободи поміж Оперою та пам’ятником Шевченкові «оселилася» понад сотня карикатур. Кожну роботу організатори виставки збільшили до зручного для демонстрації на вулиці розміру – метр на метр.
 
Експозиція з’явилася на вулицях міста ще минулої п’ятниці. Через негоду на вихідні її згорнули, але вже в понеділок карикатури повернулися на «місце дислокації».
 
Завсідники «клумби» не знайдуть на експонованих карикатурах любих серцю персонажів – Ющенка, Тимошенко чи Януковича. Цього разу політики лишилися поза увагою карикатуристів. Їх цікавить насамперед життя. Серед робіт є і карикатури з прихованим філософським сенсом, і картинки, зміст яких очевидний із першого погляду.
 
– Я зрозумів не всі роботи. Але карикатура з мишкою, яка повісилася в холодильнику, – дуже промовиста, – сміючись, ділиться з «Газетою…» враженнями студент Сергій. – Я мешкаю в гуртожитку, тож у моєму холодильнику мишам іноді нічим поживитися.
 
Ідея виставки належить шеф-редактору журналу «Український тиждень» Юрієві Макарову. Збирати різні сатиричні малюнки він почав ще у 80-х роках. Згодом, коли створили «Український тиждень», карикатури стали «фішкою» журналу.
 
– Українську школу карикатури знають і шанують у світі, – пояснює «Газеті» представник фестивалю карикатур Артем Соколенко.
 
В Україні ж вітчизняних карикатуристів на ім’я знають лише ті, хто спеціально цікавиться цим жанром. Уважні читачі «Газети…» можуть упізнати на виставці роботи Ігоря Лук’янченка – карикатуриста, який давно і плідно працює з нашим виданням.
 
Виставка завершить свою роботу у п’ятницю. Наступного тижня карикатури оглядатимуть уже мешканці Івано-Франківська.
 
Автор: Вікторія КНЕДЛИК, Газета по-львівськи

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Попередні новини