Коельо вирішує приїхати

Коельо вирішує приїхати

Четвер, 5 серпня 2004 р. / 1 сторінка

Паоло КоельоУчора, 4 серпня, Інтернет-видання «Львівський портал» із посиланням на сайт «Обком» оприлюднив інформацію, що лауреат Нобелівської премії у галузі літератури Пауло Коельо на запрошення Форуму видавців восени відвідає Львів.
Коельо - один із найпопулярніших і «найкасовіших» сучасних письменників світу, чиї твори перекладено десятками мов. Тому, зрозуміло, приїзд світової слави письменника до міста Лева - непересічна подія, яка, без сумніву, може претендувати на подію року.

Ми зателефонували до відомого в Україні музиканта і перекладача, «Галицького лицаря» за переклади українською мовою книжок про пригоди Гаррі Поттера Віктора Морозова. Пан Віктор переклав для українського читача три твори Коельо: «Алхімік», «Вероніка вирішує померти» та «Чорт і панна Прим».

На наше запитання про приїзд бразилійського письменника пан Віктор не наважився дати стовідсоткову гарантію відвідин Пауло Коельо Львова восени. Він також зауважив, що правами на публікацію творів літератора в Україні володіє директор видавництва «ВНТЛ-Класика» Володимир Дмитерко. Однак їх у нього має намір викупити київське видавництво «Софія Київська», що вже видає твори Коельо російською мовою. Можливо, приїзд видатного письменника опосередковано пов’язаний із цим.

Президент Форуму видавців Олександра Коваль ексклюзивно для «МГ» підтвердила попередню згоду Пауло Коельо приїхати до Львова. Він перебуватиме у місті Лева три дні - 16-18 вересня 2004 року. Програму заходів, у яких братиме участь бразилієць, нині узгоджують із його агентами.

Євген ТАРНАВСЬКИЙ, «МГ»

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини