Любомир БУНЯК: «Референдуму міський голова не боїться!»

Любомир БУНЯК: «Референдуму міський голова не боїться!»

П’ятниця, 25 червня 2004 р. / 3 сторінка

Любомир БунякМер Львова Любомир Буняк на пленарному засіданні сесії міської ради у п’ятницю виступив перед депутатами з промовою, що стала наслідком знаменитих перипетій навколо збирання підписів за проведення референдуму про недовіру йому та визнання частини з них недійсними.

«Я прийшов до влади дуже сильно і дуже гарно, - переконаний Любомир Костянтинович. - Проте я завжди був для Львова незручним мером»... Далі мер заявив, що він упевнений, що «львівська громада є розумною, а тому не піддасться на провокації усіляких там «козачків» та «соколиків».

Пан Буняк подякував усім тим, хто надав йому підтримку і виказав розуміння. Мер подякував Вікторові Ющенку та Юлії Тимошенко. Не оминула вдячність мера і народних депутатів: лідера обласного штабу блоку «Наша Україна» Петра Олійника та голову ЛОО ПРП Тараса Стецьківа. До списку осіб, кому, зі слів мера, він завдячує, увійшов і Михайло Горинь, голова Львівського міського штабу блоку «Наша Україна».

Судячи із такого списку осіб, котрі заслужили подяку від Любомира Костянтиновича, напрошується висновок, що вдячність буде підкріплена, окрім слів, ще й ділом. Як бачимо, «нашоукраїнцям» таки вдалося підчепити Буняка на гачок залежності, адже, з одного боку, проти мера у міській раді радикально виступала партійна група Народного руху України під проводом Б. Бедрила (саме вона надихала вчительські страйки та нагнітала атмосферу під чуйним керівництвом нардепа Я. Кендзьора), а з іншого - на захист мера вийшли «верховні вожді» блоків «НУ» і БЮТ із Верховної Ради та їхні представники на місцях. Однак насправді обидві руки належать одному тілу, одній голові. Вона й вирішуватиме, куди смикати за ниточки «сильну і чесну владу».

На завершення своєї феєричної промови Любомир Буняк заявив, що не боїться референдуму, навіть хоче його, але... «референдуму у Львові не буде!».

Натомість голова страйккому вчителів Андрій Соколов прокоментував виступ мера лише кількома фразами. «Міський голова вкотре проявив вершину своїх ораторських та інтелектуальних здібностей - він принаймні двічі заперечив сам собі... Крім того, було відверте порушення закону - депутати повинні були проголосувати або «за», або «проти» референдуму, а вони просто «прийняли інформацію до відома».

Віктор ЮСТ, Західна інформаційна корпорація.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини