Сім місяців без сесії

Сім місяців без сесії

П’ятниця, 13 серпня 2004 р. / 3 сторінка

Голова Львівської обласної ради Михайло СендакПрес-служба Львівської облради повідомила, що голова обласної ради Михайло Сендак підписав розпорядження про те, що XV сесія Львівської облради четвертого демократичного скликання повинна розпочати роботу 21 серпня.

У порядку денному сесії два питання: розподіл субвенцій із державного бюджету для соціально-економічного розвитку області на 2004 рік та питання про розподіл дотацій із держбюджету у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівників бюджетної сфери.

Цього року через відсутність кворуму не відбулося ще жодного засідання сесії Львівської облради. Останнє датоване 23 грудня 2003 року. А, згідно з чинним законодавством, засідання сесії повинні скликати не менш як раз на три місяці.

Ця новина збіглася з повідомленням «Контекст-медіа» про те, що Прем’єр-міністр України Віктор Янукович доручив голові Львівської облдержадміністрації Олександрові Сендезі разом з облрадою, керуючись чинним законодавством, забезпечити вирішення питань, викладених у листі Михайла Сендака від 28 липня на його ім’я. Тоді голова облради звернувся до Прем’єр-міністра з проханням вплинути на депутатів-держслужбовців, які прогулюють сесійні засідання.

«Я підписав розпорядження про скликання сесії Львівської обласної ради 21 серпня тому, що отримав звернення третини депутатського корпусу. Якби я не скликав сесії протягом 10 днів, то порушив би закон. Питання урочистої сесії взагалі не включається до порядку денного XV сесії ради», - заявив Західній інформаційній корпорації Михайло Сендак.

Голова облради наголосив, що до нього звернулися депутати фракції «Наша Україна» та депутатської групи «Ділова Львівщина» з проханням скликати сесію. «Повинна надійти дотація з державного бюджету на суму 35 мільйонів гривень у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівників бюджетної сфери з 1 вересня цього року. Тому, коли надійшла інформація про ці кошти, депутати звернулися до мене, адже ці кошти потрібно розподілити», - підкреслив М. Сендак.

«Питання розподілу дотацій потрібно спочатку вивчити хоча б на президії, а не поспіхом збирати сесію», - cказав ЗІКу голова депутатської групи Львівської обласної ради «Ділова Львівщина», начальник головного управління освіти та науки ЛОДА Михайло Брегін.

Він запевнив, що питання розподілу субвенції з держбюджету не стоятиме на сесії. «Є постанова Кабінету Міністрів про розподіл цієї субвенції. Тому питання знімається з порядку денного обласної ради», - наголосив М. Брегін.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини