Кравчук про Президента та Прем’єра

Кравчук про Президента та Прем’єра

Серпень 2004 р. / 3 сторінка

Кравчук і ЯнуковичЛідер фракції СДПУ(О) Леонід Кравчук не розглядає варіанту, за якого після президентських виборів Леонід Кучма очолить уряд. Про це він сказав у середу на прес-конференції у прес-центрі виборчого штабу Віктора Януковича.

Кравчук, говорячи про місце Кучми у великій політиці після передачі ним президентських повноважень, не виключив, що нинішній президент збереже вплив на ухвалення політичних рішень. За словами Л. Кравчука, «Леонід Кучма може балотуватися на одному з округів і стати народним депутатом, може очолити якийсь фонд» і таким чином також впливати на політику. На уточнення, чи міг би нинішній президент працювати якимось «мудрим радником», Кравчук відповів: «Радником мудрим всі хотіли би бути, тільки треба бути мудрим радником». Але все залежатиме від того, «чи захоче мудрі думки слухати діючий президент, інакше вони залишаться у сімейному колі».

Нинішню ситуацію на виборах президента Леонід Кравчук прокоментував так: «Усі кандидати дуже хочуть перемогти. А вже хто як зуміє пройти по лезу закону й беззаконня, то це вже залежить від мудрості кандидата та його команди».
Свою роль у виборчій кампанії кандидата від влади Кравчук означив як «VIP-агітатор». «Я старший начальник по агітації», - сказав він, додавши, що «є представником Віктора Федоровича Януковича в пропаганді його програми, його кроків для того, щоб він переміг».

Кравчук не вбачає нічого ганебного у тому, що Прем’єр-міністр Янукович зробив дві помилки у написанні власної посади, заповнюючи декларацію про доходи. «Всі ми робимо помилки, починаючи з першого класу, коли пишемо диктанти, - сказав Кравчук. - Дехто і після інституту пише так, що краще б і не показувати нікому... На мою думку, це робить людині честь, коли вона не боїться виправляти свої помилки - у словах, у тексті й у роботі».

Як відомо, при заповненні декларації про доходи для ЦВК Янукович зробив дві помилки у слові «прем’єр-міністр», написавши його як «прємьєр-міністр». А у середу на сайті ЦВК з’явилася нова версія декларації, де «прем’єр-міністр» було написано як «премьер-міністр», тобто знову з двома помилками.

Коментуючи звинувачення у зловживаннях і використанні адмінресурсу при зборі підписів за Януковича, Кравчук зазначив, що «якщо є якісь документи, що когось примушують» ставити підписи за Януковича, то така людина «має написати заяву» до відповідних органів. В той же час Леонід Кравчук сказав, що, за його інформацією, «штаб (Януковича) відмовився від прийняття різних підписів від владних й інших структур, окрім ініціативних груп».

Леонід Кравчук заявив, що «вплив Російської Федерації та США (на результати виборів президента України. - «УП».), природно, буде», оскільки, за його словами, обидві країни мають свої стратегічні інтереси в Україні. Водночас Л. Кравчук переконаний, що вплив обох країн не буде прямим. Він, зокрема, зазначив, що США, радше, можуть впливати на результати виборів через свої фонди, які діють в Україні, а також через висловлювання окремих політиків стосовно очікувань від українських виборів.

За матеріалами «Української правди».

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Серпень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Попередні новини