Язик мій - ворог мій

Язик мій - ворог мій

Серпень 2004 р. / 6 сторінка

Володимир СнітинськийНе встиг Володимир Снітинський зручно вмоститися у кріслі керівника виборчого штабу Віктора Януковича, а вже його зняли. Офіційні тлумачення цього дивні, туманні і неконкретні. Неофіційно ж думок про причину зняття гуляє чимало.

Одна з них стосується інтерв’ю В. Снітинського, у якому він заявив, що президентом України не може стати той, хто не переможе на Львівщині. Хто переможе на Львівщині - загальновідомо. Хто програє на Львівщині - відомо теж. Можна здогадатись навіть, хто настукав на В.Снітинського у Київ, переславши горопашне інтерв’ю. Принаймні відомий аналітик Михайло Сендак заявив кореспондентові Західної інформаційної корпорації, що «Цим самим (тобто своїм висловлюванням. - М.П.) він (тобто В. Снітинський. - М.П.) підписав собі вирок. А Радзієвський (тобто той, хто змінив В.Снітинського в кріслі керівника штабу. - М. П.) чекав цього вироку».

Ну, що там казати - Сендакові видніше. Виходить, що у Києві, прочитавши висловлювання Снітинського, дуже обурилися. Хоча, коли б добре подумали, то для обурення не було жодних підстав. Бо чи справді той, хто виграє на Львівщині, обов’язково мусить стати президентом? Досі такого феномену не спостерігалося. Коли виграв Чорновіл, то став президентом Кравчук, коли виграв Кравчук, то став Кучма, останнього разу виграв Марчук, а став знову Кучма.

Ех, ніяк не надається Львівщина на лакмусовий папірець виборів. Але і Михайло Сендак, здається, попався. І його язик в інтерв’ю для ЗІКу підвів. Бо нажив він одразу кількох ворогів. Спочатку наїхав на І. Держка: «Якщо його однопартійці кажуть, що він зрадник, то цього не роблю я». Цікаве формулювання. Однопартійці нічого подібного поки що на люди не виносили, а от пан Місько вже озвучив. А далі він зробив наліт на штаб Віктора Ющенка. Його, бачте, дуже обурило, що призначення довірених осіб Ющенка не узгодили з ним: «Це - дико. Я б ніколи не погодився, щоби кілька довірених осіб Ющенка ними стали... Ці люди не заслуговують тієї довіри. Вони принижують роль Ющенка».

Давно відомо, якщо ти хочеш якомога більше дізнатися про себе і свою родину - балотуйся у депутати, а ще краще - у президенти. А на крайній випадок піди до кандидата довіреною особою. І завше знайдеться якийсь пан Місько, що виведе тебе на чисту воду і розкаже, де ти був із восьмої до одинадцятої. Оскільки Сендак обіцяв, що так просто цього не залишить і буде протестувати проти окремих довірених осіб, то попереду нас чекає захоплююча забава. Згадаймо вибори 1999-го. Про скількох агентів КҐБ ми тоді довідалися? Ого! Але, думаю, цього разу їхня армія суттєво поповниться.


Максим ПРОНОЗА.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини