Зникло півтисячі осіб

Зникло півтисячі осіб

Вівторок, 31 серпня 2004 р. / 1 сторінка

Перебувають у розшукНині на Львівщині в розшуку - понад 500 людей, із них 149 осіб ухиляються від суду, одинадцятьох розшукують понад два роки, повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Значну частину кримінальних справ, які є на розгляді у судах Львівської області, а також у провадженні слідчих підрозділів УМВСУ у Львівській області й слідчих органів прокуратури, призупинено в зв’язку з розшуком обвинувачених та підсудних. Недавні перевірки підрозділів міських та райвідділів УМВС у Львівській області виявили численні порушення нормативно-правових актів, які регламентують порядок процесу розшуку осіб, що ухиляються від суду чи слідства. Зокрема, оперативні працівники відділів карного розшуку не завжди використовують сповна надані їм повноваження при розшукові підсудних та обвинувачених, а також не повністю - можливості відповідних служб.
За словами начальника управління розшуку міста Володимира Вовка, на цьогорічне перше серпня у Львові подано в розшук 40 осіб, тридцять з яких знайдено. Серед останніх - двоє підлітків. Як правило, усіх осіб знаходять живими. Адже бувають випадки, коли дружина втікає від чоловіка чи діти від батька. Виникає запитання: куди ж зникають люди? Чи можливий варіант незаконного виїзду за кордон?

У турагенціях, які обдзвонила «МГ», нас запевнили, що до них ще жодного разу не зверталися стосовно виїзду за кордон особи, які перебувають у розшуку. На наше прохання пояснити, яким чином вони перевіряють людей, на другому кінці дроту вчулися короткі гудки...

Більшість зниклих - старі, хворі й немічні люди, які губляться на вулиці. За словами головного лікаря Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Богдана Николайчука, періодично до них у лікарню надходять запити від УМВС у Львівській області, чи не перебувають на стаціонарному лікуванні особи, котрих вони розшукують. «Таких випадків у лікарні не було», - запевнив «МГ» Богдан Николайчук. Хоча трапляється, що міліція привозить хворих, які перебувають під слідством. У такому випадку біля палатних дверей цілодобово чергує охорона.


Юлія БІДА, «Молода Галичина»

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини