Різні матчі - різні результати

Четвер, 2 вересня 2004 р. / 29 сторінка

ФутзалФутзальні баталії у палаці спорту «Будівельник» принесли львівським командам три різних результати: «Енергія» виграла, ТВД зіграло внічию, а «Тайм» програв.

«Енергія» (Львів) - «Універ-Локо» (Харків) - 3:1 (Москвин, 4; Піддубний, 20, 37 - Ващенко, 32)

«Енергія»: Зозуля, Брунько, Дерік, Вацяк, Ардаковський, Москвин, Луців, Піддубний, Паршиков, Тригубець.

Аж у третьому турі «енергетики» показали, за рахунок чого вони спробують поборотися за медалі. Львів’яни впевнено перемогли, причому в боротьбі з незручним для себе суперником виглядали явними фаворитами. Поступово набирають форму новобранці команди Дерік, Ардаковський і Брунько (останнього, до речі, знову викликали під знамена національної збірної), які поряд із надійним Вацяком зуміли пошарпати захист гостей. Щоправда, відзначитися так і не змогли.

В іншій четвірці, попри традиційні потужні постріли здалеку Москвина, можна відзначити результативну взаємодію Луціва і Піддубного. Цей дует відіграв вагому роль у загальній перемозі: Луців робив ювелірні передачі, а Піддубний забивав. Особливо ефектною вийшла комбінація, після якої львівські футзалісти провели другий м’яч у ворота суперників. Прихована передача Луціва заслуговувала на оплески глядачів.

«Тайм» (Львів) - «Будівел» (Дніпропетровськ) - 0:4 (Коваль, 9; Соломка, 19; Білоус, 33; О. Маржановський, 39)

«Тайм»: Євуш, Мостовий, Кузик, Паучок, Яцишин, Цибик, Шафранський, Піхоцький, Радько, Строгий, Баландюх.

За рівної гри дався взнаки досвід гостей. Почавши досить обережно, «таймівці» отримали гол після провалу в захисті. Львів’яни, активізувавшись, так і не знайшли гостроти в атаці. Натомість гості вміло діяли в контратаках. Останній гол вони забили, коли головний тренер «Тайма» Роман Цибик замість воротаря випустив на майданчик п’ятого польового гравця. Після цієї невдачі можна зрозуміти, яка різниця між вищою і першою лігами, особливо в тактичному плані. Треба робити висновки...

ТВД (Львів) - «Київська Русь» (Донецьк) - 2:2 (Пихней, 32, 40 - Сидоренко, 14; Ятло, 39)

ТВД: Кадира, Хавер, Кордоба, Маковський, Пихней, Маринюк, Свищ, Чеботарьов, Кіндій, Вахула.

Найцікавіший серед львівських матчів. Після відносно спокійного початку команди запропонували одна одній відкритий футбол у залі, що перетворило гру на дуже видовищне й емоційне дійство. Напруги не витримали насамперед арбітри - харків’янин Бік і киянин Олійник. У першому таймі вони «насудили» господарям 6 фолів - і найдосвідченіший гравець донецької команди Сидоренко відкрив рахунок із 10-метрового удару.

У другій половині поєдинку підопічні Романа Ковальчика так натиснули на ворота суперників, що ті, здавалось, не могли не пропустити. Прострілом Кордоби скористався Пихней, якого сміливо можна назвати героєм зустрічі. Він на останніх секундах удруге встановив статус-кво красивим ударом.

Інші матчі третього туру: «Енергія» (Чернігів) - «Сумигаз» - 5:1, ДСС (Запоріжжя) - «Єнакієвець» (Єнакієве) - 2:4, «Інтеркас» (Київ) - «Шахтар» (Донецьк) - 1:6, «Луганськтелеком» - «Ураган» (Івано-Франківськ) - 6:5.