Заньківчани повернулися з відпусток

Заньківчани повернулися з відпусток

Вівторок, 31 серпня 2004 р. / 2 сторінка

Тарас Жирко і Любов БоровськаХоча новий театральний сезон заньківчани відкриють лише 1 жовтня виставою «Державна зрада», уже зараз розпочалося їхнє репетиційне життя. Штат Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької в новому сезоні поповниться молодими акторами - випускниками акторського відділення філологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Натомість шанувальники творчості заслуженого артиста України Тараса Жирка вже не побачать його на заньківчанській сцені - актор переїхав до Києва і працюватиме в Національному драматичному театрі ім. І. Франка. Приїжджатиме лише на вистави режисера Алли Бабенко за творами Антона Чехова та на виставу «Ісус, Син Бога Живого», які залишаться у репертуарі театру.

Наприкінці серпня відновилися репетиції нової вистави «Запрошення в замок» за п’єсою Жана Ануя у постановці народної артистки України Алли Бабенко, прем’єра якої відбудеться в середині жовтня.

А з 15 вересня трупа Театру ім. Марії Заньковецької вирушає на десятиденні гастролі до Донецька з виставами «Гуцулка Ксеня», «Коханий нелюб», «Ханума», «Оргія», «Неаполь - місто попелюшок», «Вітрогонка», «Жіночі ігри» та «Професіонал». Натомість, у рамках культурного обміну між театрами, на заньківчанській сцені презентуватиме свої вистави Донецький обласний музично-драматичний театр.

У новому сезоні свої ювілеї святкуватимуть корифеї заньківчан - народні артисти України Олександр Гринько, Федір Стригун і Таїсія Литвиненко. Цьогоріч відзначатимемо й ювілей Марії Заньковецької.


Вероніка ПОЛЬОВА

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини